دوره آموزش روتوش عکس و کلاس آموزش روتوش عکس

روتوش عکس با فتوشاپ یکی از پرطرف‌دارترین و جذاب‌ترین مهارت‌هایی است که افراد مختلفی به یادگیری آن تمایل دارند. برخی بدون کسب مهارت‌های لازم می‌خواهند به انجام این هنر و تخصص اقدام کنند که قطعاً به نتیجه مطلوبی نخواهند رسید. بهترین روش یادگیری روتوش عکس شرکت در دوره‌ها و کلاس‌هایی است که در آموزشگاه‌های مختلفی برگزار می‌شود.

 

البته آموزشگاه موردنظر، میزان مهارت اساتید و نحوه آموزش آن‌ها نیز تأثیر زیادی بر موفقیت شما در این رشته هنری دارد. امروزه کلاس‌های موردنظر به‌صورت حضوری یا آنلاین به تدریس دوره‌های مختلفی می‌پردازند؛ اما در وب‌سایت روتوشر تمام دوره‌های آموزشی به‌صورت آنلاین و باکیفیتی بالا برگزار می‌شود.

 

چه دوره‌های آموزشی در روتوشر برگزار می‌شود؟


برای آموزش از مبتدی تا حرفه‌ای دوره‌های آموزشی مختلفی وجود دارد. در هرکدام از این دوره‌ها موضوعات و اصول مختلفی از روتوش و فتوشاپ به هنرجویان آموزش داده می‌شود؛ اما اگر می‌خواهید که این حرفه را به طور کامل و تخصصی یاد بگیرید به شما پیشنهاد می‌کنیم، در کلاس روتوش عکس شرکت کنید. دوره‌های ارائه‌شده به‌صورت آنلاین با بالاترین کیفیت توسط اساتید برجسته این حرفه برگزار خواهد شد.

 

دوره‌های آموزشی روتوشر در سه دسته کلی قرار دارد. از این سه دسته می‌توان به نام‌های دوره ذهن‌آگاهی، آموزش روتوش عکس در فتوشاپ و روتوش حرفه‌ای عکس اشاره کرد. در ادامه شما را با هرکدام از این مراحل به‌صورت خلاصه آشنا خواهیم کرد.

 

دوره آموزشی روتوش عکس در فتوشاپ
یکی از دوره‌های کاربردی که شما می‌توانید در آن شرکت کنید و تخصصی را به طور کامل فرابگیرید، دوره آموزش روتوش عکس در فتوشاپ است. نحوه یادگیری این دوره بر میزان تخصص و درآمد شما در آینده تأثیر زیادی دارد. امروزه افراد به میزانی بر روتوش و فتوشاپ تسلط دارند که بتوانند اشکالات عکس‌های موجود در آتلیه را به‌راحتی تشخیص دهند. به همین دلیل اغلب مدیران آتلیه‌ها سعی دارند از نرم‌افزارها و روش‌های جدید برای روتوش عکس‌های خود استفاده کنند و این‌گونه بهترین تصاویر را به مشتری خود تحویل دهند.

 

شما فقط با شرکت در دوره آموزش روتوش عکس در فتوشاپ می‌توانید به یک فرد متخصص و کاملاً حرفه‌ای در زمینه ویرایش عکس تبدیل شوید. یادگیری این مهارت به شما کمک می‌کند یک کسب‌وکار خوب را با کمترین امکانات اولیه، همچنین درآمد بسیار بالا داشته باشید.

 

یکی از مزیت‌های مهم شرکت در کلاس آموزش روتوش با فتوشاپ این است که شما نیازی نیست هر روز زمانی را صرف رفت‌وآمد در مسیر آموزشگاه کنید. این دوره‌ها به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد؛ بنابراین در منزل باشید و تخصص خود را فرا بگیرید.

 

برای شرکت در این دوره آموزشی چه پیش‌نیازهایی لازم است؟
شما برای شرکت در این دوره آموزشی به داشتن مهارت و حرفه‌ای خاص نیاز ندارید. اگر هیچ‌گونه اطلاعاتی در زمینه فتوشاپ نداشته باشید، با سایت روتوشر به یک فرد حرفه‌ای تبدیل خواهید شد. فقط کافی است که شهریه ثبت‌نام و شرکت در دوره آموزشی را پرداخت کنید، سپس فایل آموزشی برای شما فرستاده می‌شود که در آن مطالب مختلفی آموزش‌داده‌شده است.

 

از مباحثی که در این فایل‌ها وجود دارد می‌توان به دوره جامع روتوش عکس، آموزش فتوشاپ مقدماتی و آموزش فتوشاپ پیشرفته اشاره کرد. در این فایل‌ها اساتید حرفه‌ای و متخصص به آموزش مباحث مختلفی از دوره روتوش عکس با فتوشاپ پرداخته‌اند. در این دوره شما به طور کامل با تمام مراحل فتوشاپ عکس و به‌روزترین نرم‌افزارهای فتوشاپ آشنایی پیدا خواهید کرد.

 

دوره آموزشی روتوش حرفه‌ای عکس با روتوشر
مهم‌ترین هدف افراد برای شرکت در دوره‌های آموزشی روتوشر، فراگرفتن روتوش و ویرایش عکس به‌صورت کاملاً حرفه‌ای است. افراد با اهداف مختلفی به یادگیری این هنر و تخصص می‌پردازند؛ اما درهرصورت یادگیری آن می‌تواند به شما در زمینه‌های مختلف کمک زیادی کند. خصوصاً برای صاحبان آتلیه‌ها که به دنبال پیشرفت و جذب مشتری‌اند، آشنایی با روتوش حرفه‌ای عکس می‌تواند امری ضروری و واجب باشد.

 

اما اگر می‌خواهید در کمترین زمان عکس‌های خود را به بهترین شکل ممکن ویرایش و روتوش کنید، بهتر است از نرم‌افزارهای مختلفی استفاده کنید. شما برای شرکت در دوره جامع روتوش تمامی مباحث را به کمک فتوشاپ انجام می‌دهید؛ بنابراین باید شناخت کاملی نسبت به این نرم‌افزار داشته باشید.دوره آموزشی روتوش حرفه‌ای عکس برای افرادی در نظر گرفته‌شده است که اطلاعاتی در مورد فتوشاپ نداشته؛ اما می‌خواهند عکس‌های خود را خیلی حرفه‌ای روتوش کنند. به این افراد استفاده از نرم‌افزار Pt Portrait را توصیه می‌کنیم. این برنامه یکی از جدیدترین و به‌روزترین نرم‌افزارهایی است که شما می‌توانید به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و در مدت‌زمانی بسیار کوتاه به ویرایش عکس بپردازید.

 

در سایت روتوشر نرم‌افزار Pt Portrait برای شما قرار داده شده که شما با دیدن ویدئوهای آموزشی می‌توانید به‌راحتی با این محصول کارکرده و تصاویری با بالاترین کیفیت را تهیه کنید. شما با پرداخت شهریه بسیار کمی می‌توانید در کلاس‌های آموزشی ارائه‌شده در این دوره شرکت کنید و یک عکس را به بهترین شکل ویرایش و ادیت کنید.

 

در دوره آموزشی روتوش حرفه‌ای عکس چه مباحثی آموخته می‌شود؟

در این دوره آموزشی مباحث مختلفی در قالب یک فایل برای هنرجویان عزیز فرستاده می‌شود که با دیدن این ویدئوها می‌توانند به‌راحتی در موارد زیر تخصص پیدا کنند.


 ویرایش و ازبین‌بردن تمامی لکه‌های روی سطح پوست
 دادن حالت نرمی به سطح پوست
 حذف کردن نورهای اضافی تابانده شده بر سطح پوست مانند نور آفتاب
 ازبین‌بردن مشکلات اطراف چشم و دادن روشنایی و وضوح به آن، همچنین تغییر رنگ چشم
 ویرایش ظاهر بینی و باریک کردن آن
 روتوش صورت و پوست به‌صورت حرفه‌ای
 اضافه یا کاهش آرایش صورت و موارد دیگر
 تغییر در ظاهر کلی چهره


یادگیری این مهارت‌ها چه تأثیری در آینده شما دارد؟

همان گونه که گفتیم افراد با اهداف مختلفی به آموزش این حرفه می‌پردازند. از این اهداف می‌توان به ویرایش عکس‌های خانوادگی، ایجاد کسب‌وکار مستقل و همچنین برای پیشرفت بیشتر در شغل خود اشاره کرد؛ اما اغلب افراد با یادگیری این حرفه تلاش دارند که یک کسب‌وکار مستقل را برای خود راه‌اندازی کنند. شاید تنها مهارتی که آموزش و استفاده از آن برای کسب درآمد به سرمایه زیادی نیاز نداشته باشد، استفاده از هنر روتوش و فتوشاپ در ویرایش عکس است.

 

شما برای راه‌اندازی این کسب‌وکار کافی است در کلاس آموزش ادیت و ویرایش عکس شرکت کرده و یک کامپیوتر یا لپ‌تاپ تهیه کنید. به همین سادگی می‌توانید یک شغل مستقل و پردرآمد در محیط بیرون یا منزل برای خود داشته باشید.

 

معرفی بهترین وب‌سایت برای گذراندن دوره‌های آموزشی روتوش

قطعاً نحوه آموزش دوره‌های روتوش و فتوشاپ در آموزشگاه‌های متفاوت با هم فرق دارند. به همین دلیل برای موفقیت در این حرفه بهتر است از یک مؤسسه و وب‌سایت معتبر برای یادگیری روتوش اقدام کنید. سایت روتوشر با بهره‌گیری از اساتید معتبر و برگزاری دوره‌های جامع آموزشی توانسته اعتماد کاربران زیادی را به خود جذب کند و افراد را به‌صورت حرفه‌ای آموزش دهد.

 

همچنین دوره‌های آموزشی ارائه‌شده در وب‌سایت روتوشر به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و این مهم‌ترین مزیت برای شرکت در این دوره‌های آموزشی است. شما می‌توانید به‌راحتی در منزل خود و با پرداخت یک شهریه اندک تمام فنون و روش‌های به‌روز در فتوشاپ را آموزش ببینید.

 

دوره ذهن‌آگاهی (Mind Fulness)
شما برای موفقیت در هر رشته و تخصصی به آمادگی ذهن خود نیاز دارید که بتواند مطالب جدید را به بهترین شکل فرابگیرد. دوره ذهن‌آگاهی به شما کمک می‌کند که چگونه با خیالی آسوده و آرامش درونی به تمرکز بر فعالیت خود بپردازید و در لحظه حال زندگی کنید. در این دوره شما می‌آموزید که چگونه با دست‌یابی به آرامش باعث رشد ذهن خود شده و این امر سبب افزایش راندمان کاری خواهد شد.

 

شما با شرکت در دوره ذهن‌آگاهی به بیشترین توانمندی ذهن خود رسیده و می‌توانید به‌راحتی مطالب جدید را تحت فرمان خود داشته و مدیریت کنید. دوره ذهن‌آگاهی یکی از دوره‌های آموزشی سایت روتوشر است که به‌صورت کاملاً رایگان برگزار می‌شود. شرکت در این دوره آموزشی می‌تواند بر میزان موفقیت شما در تمام دوره‌های زندگی تأثیرگذار باشد.

 

کلام آخر
روتوش عکس و فتوشاپ ازجمله هنرها و مهارت‌هایی است که افراد مختلفی به یادگیری آن علاقه دارند. اهداف مختلفی سبب شده که افراد به یادگیری این هنر علاقه نشان دهند که مهم‌ترین آن ایجاد یک شغل مستقل با درآمد زیاد است.

 

آموزشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مختلفی به برگزاری دوره‌های آموزشی اقدام کرده‌اند؛ اما مهم‌ترین عامل تأثیرگذار در انتخاب آموزشگاه کیفیت آموزش است. در وب‌سایت روتوشر تمامی مطالب به‌روز و با بالاترین کیفیت به کاربر ارائه می‌شود.

مشاهده بیشتر