دوره آنلاین روتوش

دوره آنلاین روتوش

دوره آنلاین روتوش

دوره جامع روتوش عکس

فاصله شما با بازار کار، یادگیری یک مهارت واقعی است

چرا یادگیری روتوش به عنوان یک مهارت می تواند گذینه مناسبی برای شروع کسب و کار باشد؟

احتمالاً شما هم تجربه استفاده از خدمات آتلیه‌های عکاسی را داشته‌اید. برخی مواقع ممکن است عکسی که در دوربین عکاس دیده‌اید و آنچه دریافت کرده‌اید، تفاوت بسیار زیادی با هم داشته باشند. این تفاوت به حدی است که در خیلی از موارد با خود می‌گویید کاش هیچ روتوشی روی عکس انجام نمی‌شد. ولی وقتی تصاویر افراد مشهور را در اینترنت، صفحات اینستاگرام و مجلات ببینید، به‌وضوح متوجه روتوش عالی و بی‌نقص عکس آن‌ها خواهید شد.

طبیعی است که یک روتوش حرفه‌ای می‌تواند کیفیت و زیبایی عکس را چندین برابر کند. دلیل چنین تفاوتی این است که در بیشتر آتلیه‌ها از تکنیک‌های قدیمی و سنتی برای روتوش عکس مشتریان استفاده می‌شود. اما تصاویر هنرمندان یا افراد مشهور به‌صورت کاملاً حرفه‌ای به دست یک روتوشر متخصص ویرایش می‌شود.

دوره آموزشی روتوش عکس

این روزها تخصص است که خریدار دارد و اگر روش‌های جدید را بدانید، کارفرمایان زیادی به دنبال شما خواهند بود.

اینترنت و شبکه‌های اجتماعی این روزها آگاهی هنری انسان‌ها را افزایش داده است و به‌خوبی فرق بین یک عکس عالی با عکس غیرحرفه‌ای را می‌دانند. ازین رو افرادی که به آتلیه‌ها برای ثبت عکس می‌روند، نتیجه نهایی را با تصاویر عالی که قبلاً دیده‌اند مقایسه می‌کنند و ایراد و مشکلات را تشخیص می‌دهند.

همین افزایش آگاهی و رشد نگاه هنری مشتریان باعث می‌شود آتلیه‌ها و عکاسان پرتره روش‌های روتوش و ادیت عکس خود را به‌روز کنند در غیر این صورت محکوم به شکست هستند.

آموزش ادیت عکس با فتوشاپ

نقش شما در این ماجرا چیست؟

اگر آتلیه‌ای سفارش بسیاری داشته باشد قطعاً مدیریت آتلیه خود به‌تنهایی نمی‌تواند انبوهی از عکس مشتریان را روتوش بزند در نتیجه باید شخصی را برای این کار استخدام کند. استخدام یک شخص یعنی فضای را در دفتر اختصاص دهد به میز کار روتوشر، سیستم کامپیوتر بخرد، حقوق بازار کار و بیمه بدهد، یعنی هزینه ای هنگفت بر دوش مدیریت. تمام این کارها درگذشته باید از سوی مدیر آتلیه انجام می‌شد اما امروز با وجود اینترنت تمامی این موارد حذف شده‌اند.

روتوشرها در منزل خود سفارش‌ها را از هر نقطه‌ای در جهان دریافت می‌کنند و با همین روش سفارش‌ها را تحویل می‌دهند. همکاری دو سر برد هم برای مدیر، هم برای روتوشر فریلنسر.

فریلنسر روتوشر نیازی نیست صبح‌ها و عصرها در یک ساعت بخصوص به محل کار برود، در روزهای بارانی و برفی تردد کند، هنگام بیماری و مسافرت نگران ازدست‌دادن شغل خود باشد.

وسعت کاریابی و دریافت سفارش:

مزیت بعدی یادگیری این مهارت این است که، شما می‌توانید در دورترین شهر یا روستا ایران زندگی کنید و با آتلیه‌ها و عکاسان حرفه‌ای در کلان شهرها همکاری کنید. فقط با داشتن اینترنت، مرزها برداشته شده است و اصلاً اهمیت ندارد محل زندگی شما کجاست.

مهم این است که تخصص شما چقدر است.

فضای کاریابی و یافتن سفارش برای شما محدود به محل زندگی شما نیست بلکه به وسعت جهان است. اگر در جنوب ایران زندگی می‌کنید می‌توانید سفارش‌ها را از شمال ایران دریافت کنید.

شغل بی‌رقیب:

فقط تصور کنید که با شرکت در این دوره به یک روتوشر کاملاً حرفه‌ای و مسلط تبدیل شده‌اید. آیا باید نگران رقیب باشید؟ خیر.

زیرا هر شخص مانند شما که در روتوش عکس حرفه‌ای باشد، همچنان یک انسان است و نیازهایی در طول روز دارد که باید رفع کند مانند خوابیدن، تغذیه، استراحت، گردش و غیره. این افراد ربات نیستند که صبح تا شب بدون خستگی یا انجام کاری دیگر فقط مشغول روتوش عکس باشند. در ادامه حتی اگر یک شخص از صبح تا شب بدون هیچ کار اضافه فقط مشغول روتوش عکس باشد، چه تعداد تصویر را می‌تواند روتوش بزند و سفارش‌ها را به اتمام برساند؟ چنین شخصی حداکثر می‌تواند با دو یا سه آتلیه همکاری کند زیرا حتی بدون استراحت و کار بی‌وقفه قادر به انجام سفارش‌های بسیار نیست.

حال شما برای یک‌لحظه تعداد آتلیه‌هایی که در شهر، استان و کشور وجود دارد را با تعداد عکس‌هایی که در طول روز ثبت می‌شود را در نظر بیاورید.  با این تعداد آتلیه در کشور و این حجم زیاد عکس، آیا بازار کار برای شما اشباع می‌شود؟ و رقبا جای شما را خواهند گرفت؟ خیر.

شما فقط در یک صورت رقیب خواهید داشت و سفارشاتتان کم می‌شود، زمانی که مهارت دیگران از شما بهتر باشد.

دوره آموزش روتوش و ادیت
شجاعانه وارد دنیای ناشناخته‌ها شو!

این روزها خیلی از مشاغل به‌صورت آنلاین هستند و با صرف کمترین زمان ممکن، درآمد بسیار بالایی دارند. اما هنوز هم افراد زیادی هستند که از مهارت‌های خود در دنیای آنلاین کسب درآمد نمی‌کنند. دلایل بسیاری وجود دارد که هم‌وطنان عزیز وارد بازار کار آنلاین نمی‌شوند، مانند:

عادت به شیوه‌های سنتی، ترس از شروع و ورود به جهانی ناآشنا، تصورات اشتباه همچون پیش‌نیاز یا سرمایهٔ زیاد، عدم دانش و مهارت کافی، عدم اعتمادبه‌نفس و ترک ساحل امن شرایط کنونی.

 چنین مثال‌ها مانع شروع این عزیزان می‌شود. یکی از مشاغلی که به‌سادگی و با کمترین امکانات در سطح وب قابل انجام است، فعالیت در حوزه روتوش سینمایی و تخصصی است. همین لحظه که شما این متن را مطالعه می‌کنید، در ایران و سایر کشورهای جهان میلیون‌ها روتوشر از این مهارت کسب درآمد می‌کنند و روتوش عکس شغل اول آنهاست.

هر آنچه نیاز دارید، هم‌اکنون در اختیار شماست
برای شروع چه چیزی لازم است؟

انتخاب درست، اقتدار شخصی، تصمیم به تغییر، یادگیری، تمرین، برنامه‌ریزی هدفمند، کامپیوتر و نرم‌افزار فتوشاپ.

چرا این دوره را انتخاب کنم؟

با شرکت در دوره جامع آموزش روتوش در کوتاه‌ترین زمان ممکن یک مهارت درآمدزا را خواهید آموخت، با تمرین و ممارست وارد بازار کار خواهید شد. برای یادگیری نیازی نیست به مؤسسه خاصی مراجعه کنید و حتی در روزهای کرونایی هم می‌توانید این حرفه را به‌سادگی یاد بگیرید.

شاید تصور کنید که برای ورود به این کسب‌وکار باید مهارت زیادی در کار با نرم‌افزار فتوشاپ داشته باشید و همین امر مانع شروع شما باشد. فتوشاپ ابزار کار شماست و قطعاً باید کار با آن را بدانید به همین دلیل، برای هموار کردن مسیر شما و کاهش هزینه‌هایتان، با شرکت در این دوره به همراه آموزش روتوش تخصصی، دورهٔ آموزش فتوشاپ نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

حتی اگر مبتدی باشید و هیچ‌گونه مهارتی در کار با فتوشاپ نداشته‌اید، هرآنچه لازم است بدانید را به شما خواهیم آموخت.

شاید شرکت کردن در برخی از دوره‌ها شما را نسبت به دوره‌های آموزشی آنلاین بی‌اعتماد کرده باشد. متأسفانه بسیاری از دوره‌های آموزشی روتوش به‌صورت ناقص در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد و مطالب آن‌ها اصلاً به‌روز نیستند. حتی در بعضی از دوره‌ها فرد مدرس هیچ تجربه‌ای برای تدریس ندارد و فقط مهارت‌های ناقص خود را به بدترین شکل ممکن ارائه می‌کند.

یادگیری ادیت عکس

محصول-ویندوز

دوره جامع و تکمیلی با همکاری 3 مدرس باتجربه

مدرسین این مجموعه در طراحی دوره آموزشی تمامی نقاط ضعف را برطرف کرده اند. در این دوره 3 مدرس باتجربه که تخصص بسیار بالایی در روتوش تصاویر پرتره دارند، بروزترین تکنیک‌های روتوش را به شما آموزش خواهند داد.

 از دانش 3 مدرس باسواد و حرفه ای به طور هم‌زمان بهره ببرید.

کارشناس عکاسی و گرافیک

برای روتوش یک عکس پرتره، ابتدا باید بدانید که هرکدام از جزئیات تصویر را مانند لب، بینی، چشم‌ها، فرم صورت، مو، آرایش و غیره را چطور و چگونه ویرایش کنید.

این مهارت‌ها را اولین مدرس جناب آقای هومن مهرافشار (کارشناسی عکاسی – کارشناسی گرافیک) با کلامی شیوا و مثال‌های گوناگون به شما خواهد آموخت.

سپس مدرس دوم خانم سمانه مقیسه (کارشناسی طراحی لباس و گرافیک) به شما آموزش می‌دهد یک چهره را از ابتدا تا پایان چگونه روتوش بزنید تا آمادهٔ تحویل به مشتری و یا انتشار در اینترنت باشد.

و من تمامی آموزش‌ها را بازبینی کرده‌ام، جهت تکمیل دوره نکات آموزنده‌ای را به آن افزوده‌ام تا مطمئن شوم هرآنچه باید بدانید را دریافت خواهید کرد.

هادی حصاری

محصول-ویندوز
برنامه درسی خالی است
قیمت 1,000,000 تومان
مدرس هادی حصاری
مدت زمان 12 ساعت
ثبت نام شده 945 دانشجو
زبان فارسی
10,000,000 ریال – خرید دوره
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...
پشتیبانی