آموزش های رایگان

فیلم روتوش عکس

فیلم روتوش عکس

یادگیری با تماشا فیلم روتوش عکس

در اینجا شما می‌توانید قدم‌به‌قدم مراحل ویرایش عکس را تماشا کنید، با دیدن فیلم روتوش عکس با روش‌ها و تکنیک‌های زیادی آشنا می‌شوید.

 

همچنین نمونه کار هنرجویان دوره پیشرفته را مشاهده می‌کنید که گواه حرفه‌ای بودن آنهاست. تمامی شیوه‌هایی که برای روتوش تصویر بکار می‌برند همگی به‌روزترین روش‌ها برای ویرایش تصاویر پرتره است که قابل‌مقایسه با بالاترین سطح جهانی است.

 

خروجی دوره روتوش حرفه‌ای را می‌توانید با تماشای فیلم‌های زیر ببینید، در حین تماشا با روش‌های زیادی آشنا می‌شوید که می‌توانید از آنها استفاده کنید.

 

یکی از تمرینات برای رشد هنرجویان روتوش، دیدن عکس است. دیدن بهترین آثار خود نیز بهترین آموزش است؛ زیرا می‌توانید از نمونه‌های عالی الگو بگیرید همچنین عیوب خود را کشف و اصلاح کنید.

 

ممکن است به‌عنوان تازه‌کار این پرسش مطرح شود که چرا باید ساعت‌ها فیلم روتوش عکس را تماشا کنیم؟

زیرا در درون این فیلم‌ها مرحله‌به‌مرحله با فرایند روتوش آشنا می‌شوید و از دل همین فیلم‌ها تکنیک‌های زیادی را می‌آموزید.

 

تکنیک‌هایی که عزیزان در دوره حرفه‌ای و پیشرفته آموخته‌اند، همچنین از ابتدا تا انتهای ویرایش یک عکس را می‌بینید که چطور هنر روتوش می‌تواند در خلق تصاویری زیبا مؤثر باشد.

 

نکته:

1- دیدن جزوی از مراحل آموزش و یادگیری است، ما در اینستاگرام روتوشر برترین آثار هنرجویان را قرار می‌دهیم.

فیلم روتوش عکس

 

پس با دنبال‌کردن اینستاگرام روتوشر نگاه خود را تقویت کنید و از آثار دیگران بیاموزید، همچنین جدیدترین تخفیف‌ها فقط در اینستاگرام روتوشر اطلاع‌رسانی می‌شود.

instagram.com/rotoosher

 

2- بعضی از فیلم‌های روتوش عکس فقط در یوتیوب روتوشر منتشر می‌شود، دلیل این امر اشتراک‌گذاری نمونه کار هنرجویان با دیگر هنرمندان جهان است. پس حتماً به صفحهٔ یوتیوب روتوشر بروید و فیلم‌های بیشتری را مشاهده نمایید.

youtube.com

 

3- تماشای نمونه کار افرادی که در دوره پیشرفته شرکت کرده‌اند می‌تواند به شما نشان دهد که خروجی این دوره چگونه است و سطح پیشرفت خود را ببینید.

این‌گونه آگاهانه تصمیم می‌گیرید که برای رشد خودتان در چه دوره‌ای شرکت کنید.

 

فیلم‌های روتوش این صفحه مدام بروز می‌شود، حتماً دوباره به این بخش سر بزنید

 

 

از هنرجویان خواسته شده است تا از مراحل روتوش کردن عکس‌ها ویدئو ضبط کنند، شما می‌توانید در این فیلم‌ها با تکنیک‌هایی همچون: جداسازی فرکانسی، روتوش پوست، صاف کردن پوست صورت و بدن، داج و برن، روتوش چشم، حذف موهای زاید، روتوش لب، تغییر رنگ پوست و غیره آشنا شوید.


عزیزان، برای هر یک از این تکنیک‌ها و روش‌ها در سایت روتوشر ساعت‌ها آموزش ساخته شده، آنها را نیز تماشا کنید و سپس مانند ادیتوری که در فیلم مشاهده می‌کنید قدم‌به‌قدم مراحل را پیش بروید.

 

 

محتوا فیلم سوم:

صاف کردن پوست 01:29
تمیز کردن پوست صورت 03:17
اصلاح موهای زاید 09:58
از بین بردن خال و لکه 13:00
داج و برن 15:16
روتوش دندان ها 21:06
روتوش لب 22:06
روتوش مو 28:45

بازگشت به لیست

این مطالب پیشنهاد میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.